MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ogólnie Royalsi

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

CuriousCatAlive

Post #1 Ocena: 0

2024-05-08 00:36:53 (2 tygodnie temu)

CuriousCatAlive

Posty: 700

Kobieta

Z nami od: 10-05-2017

Skąd: uk

No to Charles krótko po rozpoczęciu leczenia już pokazuje się publicznie. Kate się tymczasem wycofała, może dlatego że zawsze była taką perfekcjonistką jeśli chodzi o publiczny wizerunek. Jak myślicie kiedy się znów zacznie pokazywać? Muszę się przyznać że uroniłam łezkę po jej diagnozie, może dziwne, jednak zawsze ją lubiłam.
"Curiosity killed the cat", they say.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

CuriousCatAlive

Post #2 Ocena: 0

2024-05-08 06:23:43 (2 tygodnie temu)

CuriousCatAlive

Posty: 700

Kobieta

Z nami od: 10-05-2017

Skąd: uk

...a przyszedl mi na mysl ten temat bo wyskoczyla mi w telefonie informacja ze nie wiadomo czy ktos z royalsow pojawi sie na invictus games i ze urzadzaja w tym czasie garden party w palacu bodajze. no i ze krol nie spotka sie ze swoim mlodszym synem.

a fryzure Charles'a obserwuje. Moze nie lecza go chemia tylko takimi zastrzykami jak niektorych moich znajomych. albo przyjmuje chemie uzywajac tzw cold cap (schladzanie skory glowy lodem zeby zmniejszyc wypadanie wlosow - ja to mialam.) podejrzewam jednak ze po prostu nie jest to chemia...

"Curiosity killed the cat", they say.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #3 Ocena: 0

2024-05-08 08:35:38 (2 tygodnie temu)

Maat17

Posty: 5932

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Cytat:

2024-05-08 06:23:43, CuriousCatAlive napisał(a):
...a przyszedl mi na mysl ten temat….



Jego tu nikt nie chce. Nie wiem po co sie pcha.
Najpierw oblal “pomyjami”, a teraz…. ze niby co ma byc?

Staruszek ledwo zipie, stresu mu nie potrzeba.






Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #4 Ocena: 0

2024-05-08 09:39:26 (2 tygodnie temu)

admiralbibol

Posty: 2222

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

To Kate jednak zyje ?

Ostatnio zdaje sie w noc po operacji edytowala zdjecia i rzucala je do neta bez zadnej kontroli palacu.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2024-05-08 10:12:10 (2 tygodnie temu)

Richmond

Posty: 28930

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zapewne oboje maja immunoterapie, bo w koncu sa wazni i wyjatkowi, to im nie szczedza na kosztach. Swoja droga, ciekawe czy jakas firma ubezpiecza ich od kosztow leczenia na specjalnych warunkach.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #6 Ocena: 0

2024-05-09 11:57:32 (2 tygodnie temu)

admiralbibol

Posty: 2222

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Nie wiedziec czemu, ale jestem przekonany ze rodzina krolewska nie jest objeta ubezpieczeniem prywatnym tylko po prostu ma na posylki caly aparat panstwowy.
Podobnie zreszta jak wojsko ktore nie ma przeciez ubezpieczen komunikacyjnych kiedy poruszaja sie po drogach publicznych.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

CuriousCatAlive

Post #7 Ocena: 0

2024-05-12 17:21:43 (tydzień temu)

CuriousCatAlive

Posty: 700

Kobieta

Z nami od: 10-05-2017

Skąd: uk

Cytat:

2024-05-09 11:57:32, admiralbibol napisał(a):
Nie wiedziec czemu, ale jestem przekonany ze rodzina krolewska nie jest objeta ubezpieczeniem prywatnym tylko po prostu ma na posylki caly aparat panstwowy.
Podobnie zreszta jak wojsko ktore nie ma przeciez ubezpieczen komunikacyjnych kiedy poruszaja sie po drogach publicznych.


A administracja wojskowa swoja droga nie zglasza pojazdow do zwolnienia z podatku drogowego? Chyba wszystko sie podobnie odbywa oprocz samej oplaty, taka dygresja.

Natomiast jesli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne to ciekawe czy placa, kumpel Williama ze studiow, chyba ten Fergus, wspominal w programie dokumentalnym ze William kupowal kiedys bodajze pokrowiec na siodelko motoru, to zastanawial sie ktory kolor wybrac bo kupic wiecej niz jeden kolor to za drogo... czyli on moze taki skapawy i szuka niedrogich opcji
"Curiosity killed the cat", they say.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,